Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Nobel Son (2007)
7
L.A. Story (1991)
7
Pollock (2000)
7
Prinsessa Ruusunen (1959)
(Sleeping Beauty)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
Interview - yllätysten yö (2007)
(Interview)
7
Sinuhe, egyptiläinen (1954)
(The Egyptian)
7
Austin Powers - kumma jätkä (1997)
(Austin Powers: International Man of Mystery)
7
Varjojen valtakunta: Evoluutio (2006)
(Underworld: Evolution)
7
Nell (1994)
7
Be Kind Rewind (2008)
7
Django Unchained (2012)
7
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
7
Revolver (2005)
7
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
7
Battle Royale (2000)
(Batoru rowaiaru)
7
Hannibal (2001)
7
Apinoiden planeetta (1968)
(Planet of the Apes)
7
Save the Last Dance - viimeinen tanssi (2001)
(Save the Last Dance)
7
Ruusujen sota (1989)
(The War of the Roses)
7
1
... 50 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute