Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Killer Elite (2011)
7
The Long Kiss Goodnight (1996)
7
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
7
300 (2006)
7
Ted (2012)
7
Putoavia enkeleitä (2008)
7
Insomnia (2002)
7
Takaisin pelissä (2012)
(Trouble with the Curve)
7
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
7
Karate Kid (1984)
(The Karate Kid)
7
Sävel ja sanat (2007)
(Music and Lyrics)
7
Desperado (1995)
7
Tappajahai (1975)
(Jaws)
7
Matadori (2005)
(The Matador)
7
Deep Blue Sea (1999)
7
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
7
Salaliittoteoria (1997)
(Conspiracy Theory)
7
Barton Fink (1991)
7
Madagascar 2 (2008)
(Madagascar: Escape 2 Africa)
7
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
7
1
... 47 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute