Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Edmond (2005)
7
Edge of Tomorrow (2014)
7
Truman Show (1998)
(The Truman Show)
7
The Expendables (2010)
7
Räjähdysherkkää kemiaa (2007)
(Numb)
7
Factotum (2005)
7
Hirttäkää heidät (1968)
(Hang 'em High)
7
Lukija (2008)
(The Reader)
7
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
7
Lost Highway (1997)
7
Killer Joe (2011)
7
Glass House - painajainen sijaisperheessä (2001)
(The Glass House)
7
Operaatio Donnie Brasco (1997)
(Donnie Brasco)
7
Ötökän elämää (1998)
(A Bug's Life)
7
Säpinää Chinatownissa (1986)
(Big Trouble in Little China)
7
Elizabethtown (2005)
7
Hyökkäys poliisiasemalle 13 (2005)
(Assault on Precinct 13)
7
Peloista pahin (2002)
(The Sum of All Fears)
7
Robin Hood (2010)
7
A Better Tomorrow 2 (1987)
(Ying hung boon sik II)
7
1
... 35 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute