Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Sonatine (1993)
8
Paholaisen satulassa (1998)
(Ride with the Devil)
8
Postimies soittaa aina kahdesti (1981)
(The Postman Always Rings Twice)
8
Delicatessen - herkuttelijoiden yö (1991)
(Delicatessen)
8
China Moon (1994)
8
Mr. Holland's Opus - elämän sinfonia (1995)
(Mr. Holland's Opus)
8
Unknown - paljastavat muistijäljet (2006)
(Unknown)
8
Super Size Me (2004)
8
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
8
Vampyyrintappajat - anteeksi, hampaanne ovat niskassani (1967)
(The Fearless Vampire Killers)
8
Mysterious Skin (2004)
8
Notre Damen kellonsoittaja (1996)
(The Hunchback of Notre Dame)
8
Punainen lohikäärme (2002)
(Red Dragon)
8
Elephant (2003)
8
Sunshine (2007)
8
Kirjava huntu (2006)
(The Painted Veil)
8
Papillon (1973)
8
The Woodsman (2004)
8
Elää ja kuolla L.A.:ssa (1985)
(To Live and Die in L.A.)
8
Lumi peittää setripuut (1999)
(Snow Falling on Cedars)
8
1
... 32 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute