Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kovaotteiset miehet (1971)
(The French Connection)
8
Go (1999)
8
Ystävät hämärän jälkeen (2008)
(Låt den rätte komma in)
8
Musta surma (2010)
(Black Death)
8
Piano (1993)
(The Piano)
8
The Social Network (2010)
8
Hölmö hullu rakkaus (2011)
(Crazy, Stupid, Love.)
8
Drive (2011)
8
Tyttö joka leikki tulella (2009)
(Flickan som lekte med elden)
8
Oman elämänsä sankari (1999)
(The Cider House Rules)
8
Miehet jotka vihaavat naisia (2009)
(Män som hatar kvinnor)
8
Casino (1995)
8
Harry Brown (2009)
8
Boys Don't Cry (1999)
8
Naisen tuoksu (1992)
(Scent of a Woman)
8
Super 8 (2011)
8
Kukkoilijat (2008)
(In Bruges)
8
Titan A.E. (2000)
8
Lähdekoodi (2011)
(Source Code)
8
Guardians of the Galaxy (2014)
8
1
... 21 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute