Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Zuah
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Zuah arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Panttivanki (2005)
(Hostage)
8
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
8
King Kong (2005)
8
Madagascar (2005)
8
Il postino - posteljooni (1994)
(Il postino)
8
Mean Creek (2004)
8
Villi sydän (1990)
(Wild at Heart)
8
Sietämätöntä julmuutta (2003)
(Intolerable Cruelty)
8
Noiduttu sydän (1987)
(Angel Heart)
8
Katseet ikkunassa (2003)
(La finestra di fronte)
8
Raid (2003)
8
2001: Avaruusseikkailu (1968)
(2001: A Space Odyssey)
8
Paholaisen selkäranka (2001)
(El espinazo del Diablo)
8
Rautaristi (1977)
(Cross of Iron)
8
The Blues Brothers (1980)
8
Talvisota (1989)
8
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
8
Akira (1988)
8
K-PAX (2001)
8
Tintin seikkailut: Yksisarvisen salaisuus (2011)
(The Adventures of Tintin)
8
1
... 16 ...
114
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute