Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
superslacker
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän superslacker arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Trainspotting (1996)
"
parempi kuin kirja.
"
8
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
8
Boondock Saints: Etelä-Bostonin enkelit (1999)
(The Boondock Saints)
"
loistavaa väkivaltaviihdettä. vähän korni tarina mutta elokuva toimii silti törkeän hyvin, paljolti willem dafoen homopoliisihahmon ansiosta.
"
8
Moulin Rouge! (2001)
8
Kill Bill: Vol. 2 (2004)
8
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
8
Valtatie 60 (2002)
(Interstate 60: Episodes of the Road)
8
Vuosi nuoruudestani (1999)
(Girl, Interrupted)
8
Arabian Lawrence (1962)
(Lawrence of Arabia)
8
Lahjakas herra Ripley (1999)
(The Talented Mr. Ripley)
8
Human Nature - luonnon pikku oikkuja (2001)
(Human Nature)
8
Super Size Me (2004)
8
City of God (2002)
(Cidade de Deus)
8
Do the Right Thing - kuuma päivä (1989)
(Do the Right Thing)
8
Casablanca (1942)
8
Conan Barbaari (1982)
(Conan the Barbarian)
7
Puhu hänelle (2002)
(Hable con ella)
7
Valomerkin jälkeen (2001)
(One Night at McCool's)
7
Oldboy (2003)
(Oldeuboi)
7
Saw (2004)
7
1
... 4 ...
11
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute