Yläpalkki
Yläpalkki
lisko
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän lisko arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
Mustan laguunin hirviö (1954)
(Creature from the Black Lagoon)
8
8
8
8
8
Kaunis mieli (2001)
(A Beautiful Mind)
8
8
Alien 3 (1992)
(Alien³)
8
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
8
Tirkistelijä ullakolla (1976)
(Edogawa Rampo ryoki-kan: Yaneura no sanpo sha)
8
Tuhlattuja päiviä (1945)
(The Lost Weekend)
8
Armoton (1992)
(Unforgiven)
8
Hupsut vaimot (1922)
(Foolish Wives)
8
8
8
Elämä on kaunis (2000)
(Les glaneurs et la glaneuse)
8
Katseeseen kätketty (2009)
(El secreto de sus ojos)
8
The Devil's Hand (1943)
(La main du diable)
8
8
previous
1 ... 46 ... 168
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja