Yläpalkki
Yläpalkki
lisko
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän lisko arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Isä ja tytär (2000)
(Father and Daughter)
9
Puhu hänelle (2002)
(Hable con ella)
9
Skandaalihäät (1940)
(The Philadelphia Story)
9
9
Mansikkapaikka (1957)
(Smultronstället)
9
9
9
9
9
Lohikäärmeen kidassa (1973)
(Enter the Dragon)
9
Sumujen laituri (1938)
(Le Quai des brumes)
9
9
Mies joka ampui Liberty Valancen (1962)
(The Man Who Shot Liberty Valance)
9
9
Vain muutaman dollarin tähden (1965)
(Per qualche dollaro in più)
9
Iron Monkey (1993)
(Siu nin Wong Fei Hung chi: Tit ma lau)
9
9
9
9
Inho (1965)
(Repulsion)
9
previous
1 ... 11 ... 168
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja