Yläpalkki
Yläpalkki
Vierran
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Pret-a-Porter (1994)
(Prêt-à-Porter)
5
5
Ford Fairlane - rokkidekkari (1990)
(The Adventures of Ford Fairlane)
5
007 ja lupa tappaa (1989)
(Licence to Kill)
5
5
Arvoisa herra (1992)
(The Distinguished Gentleman)
5
Pirates of the Caribbean: Vierailla vesillä (2011)
(Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)
5
5
5
Karate Kid III (1989)
(The Karate Kid, Part III)
5
5
5
Pimeä nousee (2007)
(The Seeker: The Dark Is Rising)
5
5
5
Apinoiden planeetta (1968)
(Planet of the Apes)
5
Billin ja Tedin uskomaton seikkailu (1989)
(Bill & Ted's Excellent Adventure)
5
5
5
Star Trek: Sukupolvet (1994)
(Star Trek: Generations)
5
previous
1 ... 54 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja