Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Heavy Metal (1981)
6
Riemurasia (1987)
(Amazon Women on the Moon)
6
Herkules (1997)
(Hercules)
6
Varg Veum: Mustat lampaat (2011)
(Varg Veum - Svarte får)
6
Luonnon lait (1999)
(Forces of Nature)
6
Englantilainen, joka nousi kukkulalle, mutta laskeutui vuorelta (1995)
(The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain)
6
101 Dalmatialaista (1961)
(One Hundred and One Dalmatians)
6
The Librarian - kohtalon keihäs (2004)
(The Librarian: Quest for the Spear)
6
The Breakfast Club (1985)
6
Riddick - paluu (2013)
(Riddick)
6
Robin Hood: Sankarit sukkahousuissa (1993)
(Robin Hood: Men in Tights)
6
Remo - aseeton ja vaarallinen (1985)
(Remo Williams: The Adventure Begins)
6
Kuin lintu langalla (1990)
(Bird on a Wire)
6
Ghost - näkymätön rakkaus (1990)
(Ghost)
6
007 - Skyfall (2012)
(Skyfall)
6
Monte Criston kreivi (2002)
(The Count of the Monte Cristo)
6
John Carter (2012)
"
Pääasia on unohtaa kokonaan Burroughsin kirjat, vaikka leffa yrittää ylipitkässä prologissaan jotenkin sitoa häntä tarinaan. Tämän jälkeen ihan ok seikkailutarina sitten kun vihdoinkin päästään Barsoomiin.
"
6
Titanic (1997)
6
Päämies (1994)
(The Client)
6
Lumikki mustassa metsässä (1997)
(Snow White: A Tale of Terror)
6
1
... 40 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute