Yläpalkki
Yläpalkki
Vierran
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Kaikenkarvaiset lemmikit (1996)
(The Truth About Cats & Dogs)
6
Kuokkavieras (1992)
(Housesitter)
6
Rahareikä (1986)
(The Money Pit)
6
6
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
6
Valkokankaan lemmikit (2001)
(America's Sweethearts)
6
Hylättyjen vaimojen kerho (1996)
(The First Wives Club)
6
6
Prinsessapäiväkirjat (2001)
(The Princess Diaries)
6
6
Egyptin prinssi (1998)
(The Prince of Egypt)
6
Seksiä, valheita ja videonauhaa (1989)
(Sex, Lies, and Videotape)
6
Bodyguard (1992)
(The Bodyguard)
6
6
Kohtalon kalossi (1985)
(The Man with One Red Shoe)
6
6
Hiidenpata (1985)
(The Black Cauldron)
6
6
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
6
6
previous
1 ... 34 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja