Yläpalkki
Yläpalkki
Vierran
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Toinen Maailma (2011)
(Another Earth)
7
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
7
7
Hobitti - Smaugin autioittama maa (2013)
(The Hobbit: The Desolation of Smaug)
7
7
7
Hokkarihemmot (2007)
(Blades of Glory)
7
7
Captain America: The Return of the First Avenger (2014)
(Captain America: The Winter Soldier)
7
Itse ilkimys 2 (2013)
(Despicable Me 2)
7
Takaa-ajajat (1998)
(U.S. Marshals)
7
7
7
Kätyrit (2015)
(Minions)
7
7
7
Isänsä poika (2013)
(Soshite chichi ni naru)
7
7
6
Taru sormusten herrasta (1978)
(The Lord of the Rings)
6
previous
1 ... 32 ... 57
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja