Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hidalgo (2004)
7
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
7
Will Hunting (1997)
(Good Will Hunting)
7
Salainen siirto (1984)
(Dreamscape)
7
Don Juan DeMarco (1995)
7
Missä olet, Susan? (1985)
(Desperately Seeking Susan)
7
Constantine (2005)
7
Clueless (1995)
7
Charade - vaarallinen peli (1963)
(Charade)
7
Hilpeys ja ennakkoluulo (2004)
(Bride & Prejudice)
"
Värikäs ja hyväntuulinen komedia.
"
7
Beverly Hills kyttä (1984)
(Beverly Hills Cop)
7
Bambi (1942)
7
Antz - muurahaizet (1998)
(Antz)
7
TRON: Perintö (2010)
(TRON: Legacy)
7
Narnian tarinat: Velho ja leijona (2005)
(The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
7
Lumottu (2007)
(Enchanted)
7
Narnian tarinat: Prinssi Kaspian (2008)
(The Chronicles of Narnia: Prince Caspian)
7
Blade: Trinity (2004)
7
Hurjapäät 4 (2009)
(Fast & Furious)
7
Fast & Furious 5 (2011)
(Fast Five)
7
1
... 29 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute