Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Save the Last Dance - viimeinen tanssi (2001)
(Save the Last Dance)
7
Wing Chun (1994)
7
Sumujen silta (1940)
(Waterloo Bridge)
7
Ylpeys & ennakkoluulo (2005)
(Pride & Prejudice)
7
Parineeta (2005)
7
Pianistin sivunkääntäjä (2006)
(La tourneuse de pages)
7
Free Jimmy (2006)
7
Kohti etelää (2005)
(Vers le sud)
7
Muukalaiset (1988)
(Alien Nation)
7
Barbarella (1968)
7
Peking Opera Blues (1986)
(Do ma daan)
7
Ollako vai eikö olla - siinä leffa! (1983)
(To Be or Not to Be)
7
Superman (1978)
7
Stigmata (1999)
7
Nina's Heavenly Delights (2006)
7
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
7
Kissojen valtakunta (2002)
(Neko no ongaeshi)
7
Sin City (2005)
7
Blade II (2002)
7
Nana (2005)
7
1
... 26 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute