Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rakastunut Shakespeare (1998)
(Shakespeare in Love)
7
Kuolema pukee häntä (1992)
(Death Becomes Her)
7
Operaatio Kashmir (2000)
(Mission Kashmir)
"
Elokuva terrorismista ja Kashmirin alueen ongelmista Bollywood-tyyliin.
"
7
Ötökän elämää (1998)
(A Bug's Life)
7
Moulin Rouge! (2001)
7
Spinal Tap - Hei me rokataan! (1984)
(This Is Spinal Tap)
7
eXistenZ (1999)
7
Bridget Jones - elämäni sinkkuna (2001)
(Bridget Jones's Diary)
7
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
7
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
7
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
7
Salainen agentti 007 ja tohtori No (1962)
(Dr. No)
7
Lahjomattomat (1987)
(The Untouchables)
7
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
7
Top Secret! - huippusalaista (1984)
(Top Secret!)
7
Dogma (1999)
7
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
7
Minun Afrikkani (1985)
(Out of Africa)
7
Hurja joukko (1969)
(The Wild Bunch)
7
The Lost Boys (1987)
7
1
... 19 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute