Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Poika ja ilves (1999)
8
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
7
The Matrix (1999)
7
Gladiaattori (2000)
(Gladiator)
7
Men in Black - miehet mustissa (1997)
(Men in Black)
7
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
7
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
7
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
7
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
7
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
7
Jackie Brown (1997)
7
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
7
Blade (1998)
7
Ice Age - jäätikön sankarit (2002)
(Ice Age)
7
Muumio (1999)
(The Mummy)
7
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
7
Training Day (2001)
7
Monsterit Oy (2001)
(Monsters, Inc.)
7
007 ja Kultasormi (1964)
(Goldfinger)
7
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
7
1
... 17 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute