Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Vierran
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Vierran arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Fight Club (1999)
10
Tuulen laakson Nausicaä (1984)
(Kaze no tani no Naushika)
10
Wallace & Gromit: Kanin kirous (2005)
(Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit)
10
Läheltä piti (1995)
(Wallace & Gromit in A Close Shave)
10
Väärät housut (1993)
(Wallace & Gromit in The Wrong Trousers)
10
Memento (2000)
10
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
10
Tahdon naimisiin (1994)
(Muriel's Wedding)
10
Connie & Carla (2004)
(Connie and Carla)
10
Sovitus (2007)
(Atonement)
10
Bubba Ho-tep (2002)
10
Blade Runner (1982)
10
V niin kuin verikosto (2005)
(V for Vendetta)
10
Naapurini Totoro (1988)
(Tonari no Totoro)
10
Suurenmoinen huviretki (1989)
(A Grand Day Out with Wallace and Gromit)
10
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
9
Kolme väriä: Sininen (1993)
(Trois couleurs: Bleu)
9
The Commitments (1991)
9
Veer-Zaara (2004)
9
Rakkautta vain (2003)
(Love Actually)
9
1 ...
57
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute