Yläpalkki
Yläpalkki
snowy
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän snowy arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Uhrilampaat (1991)
(The Silence of the Lambs)
9
8
8
Piano (1993)
(The Piano)
8
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
8
Henkien kätkemä (2001)
(Sen to Chihiro no kamikakushi)
8
Tiikerin oma elokuva (2000)
(The Tigger Movie)
8
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
8
Monsterit Oy (2001)
(Monsters, Inc.)
8
8
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
8
Englantilainen potilas (1996)
(The English Patient)
8
8
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
8
8
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
7
Matkalla Perditioniin (2002)
(Road to Perdition)
7
Kuinka hukata kundi 10 päivässä (2003)
(How to Lose a Guy in 10 Days)
7
7
Kreikkalainen naimakauppa (2002)
(My Big Fat Greek Wedding)
7
previous
1 2 3
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja