Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
niisku
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän niisku arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Täydellinen maailma (1993)
(A Perfect World)
7
Scary Movie 3 (2003)
7
Kaikki äidistäni (1999)
(Todo sobre mi madre)
7
Lastani ette saa (1991)
(Not Without My Daughter)
7
Kadonnut maailma: Jurassic Park (1997)
(The Lost World: Jurassic Park)
7
28 päivää (2000)
(28 Days)
7
Goodbye Lenin! (2003)
(Good Bye Lenin!)
7
Ghost - näkymätön rakkaus (1990)
(Ghost)
7
Poltergeist (1982)
7
Rakkautta vain (2003)
(Love Actually)
7
007 - Huominen ei koskaan kuole (1997)
(Tomorrow Never Dies)
7
Medusan isku (2004)
(The Bourne Supremacy)
7
Shaun, kuolleiden kunkku (2004)
(Shaun of the Dead)
7
Ladykillers (2004)
(The Ladykillers)
7
Mean Girls - tylyt tytöt (2004)
(Mean Girls)
7
Flashdance (1983)
7
Kissa kuumalla katolla (1958)
(Cat on a Hot Tin Roof)
7
The Next Best Thing (2000)
7
Lomalla (2000)
7
The Straight Story (1999)
7
1
... 36 ...
55
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute