Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
5
Kulti, kutistin kakarat (1989)
(Honey, I Shrunk the Kids)
5
Pikku naisia (1994)
(Little Women)
5
Mulholland Drive (2001)
5
Darkman (1990)
5
Crocodile Dundee - krokotiilimies (1986)
(Crocodile Dundee)
4
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
4
Pieni merenneito (1989)
(The Little Mermaid)
4
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
4
The Pacifier - tuttisoturi (2005)
(The Pacifier)
4
Huippunäkymät (2003)
(View from the Top)
4
Perjantai 13. päivä (1980)
(Friday the 13th)
4
Maa aikojen alussa (1988)
(Land Before Time)
4
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
4
Vaaleanpunainen pantteri (2006)
(The Pink Panther)
4
Bringing Down the House - Elämä on laiffii (2003)
(Bringing Down the House)
4
Rollerball (1975)
4
Pienet soturit (1998)
(Small Soldiers)
4
Biker Boyz (2003)
4
13 ja risat (2004)
(13 Going on 30)
4
1
... 36 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute