Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tulivuori (1997)
(Volcano)
6
Herrasmieshuijarit (1988)
(Dirty Rotten Scoundrels)
6
Desperado (1995)
6
Julmia aikeita 2 (2000)
(Cruel Intentions 2)
6
Johnny English (2003)
6
Coyote Ugly (2000)
6
Battle Royale II: Requiem (2003)
(Batoru rowaiaru II: Chinkonka)
6
Starship Troopers - universumin sotilaat (1997)
(Starship Troopers)
6
Narc (2002)
6
Unelmien Manhattan (2002)
(Maid in Manhattan)
6
Bruce taivaanlahja (2003)
(Bruce Almighty)
6
Ice Age 2: Jäätikkö sulaa (2006)
(Ice Age: The Meltdown)
6
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
6
Ghosts of Mars (2001)
6
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
6
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
6
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
6
World Trade Center (2006)
6
Rockyn uusintaottelu (1979)
(Rocky II)
6
Batman (1989)
6
1
... 32 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute