Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
7
Kreikkalainen naimakauppa (2002)
(My Big Fat Greek Wedding)
7
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
7
Rautanaamio (1998)
(The Man in the Iron Mask)
7
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
7
Road Trip (2000)
7
Christine - tappaja-auto (1983)
(Christine)
7
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
7
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
7
Jurassic Park (1993)
7
Signs (2002)
7
Dante's Peak (1997)
7
Paluu tulevaisuuteen II (1989)
(Back to the Future Part II)
7
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
7
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
7
Go (1999)
7
Kolme kuningasta (1999)
(Three Kings)
7
Fuck the Rules (2002)
(The Rules of Attraction)
7
The Haunting - paholaistalo (1999)
(The Haunting)
7
Insomnia (2002)
7
1
... 13 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute