Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
switchup
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän switchup arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Veli (2000)
(Brother)
8
8 mm - kahdeksan millimetriä (1999)
(8MM)
8
Painajainen perheessä (2004)
(Meet the Fockers)
8
Pirates of the Caribbean: Kuolleen miehen kirstu (2006)
(Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)
8
Gangs of New York (2002)
8
Forrest Gump (1994)
8
About Schmidt (2002)
8
Tsotsi (2005)
8
Hustle & Flow (2005)
8
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
8
Monster's Ball (2001)
8
Poika (2002)
(About a Boy)
8
Perhe on paras (2000)
(The Family Man)
8
Minä päivänä tahansa (1999)
(Any Given Sunday)
8
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
7
Bulletproof Monk (2003)
7
Ring (2002)
(The Ring)
7
Urban Legends - kauhutarinoita 2 (2000)
(Urban Legends: Final Cut)
7
Bad Company (2002)
7
Urban Legend - kauhutarinoita (1998)
(Urban Legend)
7
1
... 11 ...
38
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute