Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
My Little Eye (2002)
4
Alice's Mysterious Mystery (1926)
4
Jack and Old Mac (1956)
4
Me Kostajat (1998)
(The Avengers)
4
Blues Brothers 2000 (1998)
4
Eläintohtori (1998)
(Doctor Dolittle)
4
Hämärästä aamunkoittoon 3: The Hangman's Daughter (2000)
(From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter)
4
Little Nicky (2000)
4
Whipped - kissa kolmelle (2000)
(Whipped)
4
Alice's Wild West Show (1924)
4
Hyvät, pahat ja rumat (1966)
(Il buono, il brutto, il cattivo)
4
Alien vs. Predator (2004)
(AVP: Alien vs. Predator)
4
Batman & Robin (1997)
3
I Am Legend: Awakening - Story 3: Shelter (2008)
3
Kuristava kauhu (1981)
(The Hand)
3
Deuce Bigalow: Kymmenen dollarin gigolo (1999)
(Deuce Bigalow: Male Gigolo)
3
Junior (1994)
3
Hulk (2003)
3
Kummelin Jackpot (2006)
"
Olipas tämä leffa onnetonta räpellystä! Päätöntä kohellusta, turhaa kamerakikkailua, huonoja irtovitsejä ja kaikki hahmot vedetty ihan överiksi. Kaksi kertaa vähän leffan aikana naurahdin, muu aika meni huonoutta ihmetellessä. Kyllä on pojilta ideat loppuneet pahasti. Antakaa määkin huudan, määkin olen kännissä oli ihan hauska biisi.
"
3
Teräsmies ja uhka auringosta (1987)
(Superman IV: The Quest for Peace)
3
1
... 83 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute