Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vain yksi yö (1993)
(Indecent Proposal)
4
Shakaali (1997)
(The Jackal)
4
Juokse Lola! (1998)
(Lola rennt)
4
The Fan - pelko iskee (1996)
(The Fan)
4
Valomerkin jälkeen (2001)
(One Night at McCool's)
"
Liv Tyler on ainoa asia jota tässä leffassa jaksaa katsella. Eikä sitäkään jaksa loppuun asti. Kanavan vaihto n. puolen tunnin jälkeen.
"
4
I Am Legend: Awakening - Story 1: Sacrificing the Few for the Many (2008)
4
Zoom: Supersankariopisto (2006)
(Zoom)
4
Hellboy: Sword of Storms (2006)
4
Ultimate Avengers II (2006)
4
Sympathy for Mr. Vengeance (2002)
(Boksuneun naui geot)
4
Aeon Flux (2005)
4
Unensieppaaja (2003)
(Dreamcatcher)
4
City of God (2002)
(Cidade de Deus)
4
Star Wars: The Clone Wars (2008)
4
The Adventures of André and Wally B. (1984)
4
Taivaansilpoja (1993)
(Sliver)
4
Alice the Whaler (1927)
4
Jäätävä polte (1986)
(Born American)
4
Event Horizon - viimeinen horisontti (1997)
(Event Horizon)
4
Kärpänen II (1989)
(The Fly II)
4
1
... 80 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute