Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
vintsukka
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
The Olympic Champ (1942)
8
Loisto (1996)
(Shine)
8
Vallan kääntöpuoli (2011)
(The Ides of March)
8
How to Swim (1942)
8
Aamiainen kolmelle (1948)
(Three for Breakfast)
8
Taken (2008)
8
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
8
Kuu (2009)
(Moon)
8
Kara (2012)
8
How to Be a Sailor (1944)
8
Pähkinänkuoressa (1949)
(All in a Nutshell)
8
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
8
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
8
Koukkusormi (1999)
(Bowfinger)
8
The Running Man - juokse tai kuole (1987)
(The Running Man)
8
Trainspotting (1996)
8
Robotin elämää (1999)
(Bicentennial Man)
8
Red State (2011)
8
Avatar (2009)
8
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
8
1
... 20 ...
86
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute