Yläpalkki
Yläpalkki
vintsukka
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän vintsukka arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
8
8
8
Saksikäsi Edward (1990)
(Edward Scissorhands)
8
Pahuus (2003)
(Ondskan)
8
8
8
Myyntitykit (1992)
(Glengarry Glen Ross)
8
Elefanttimies (1980)
(The Elephant Man)
8
Die Hard 4.0 (2007)
(Live Free or Die Hard)
8
8
Keskiyö Pariisissa (2011)
(Midnight in Paris)
8
Aivolinkoprojekti (2012)
(The Centrifuge Brain Project)
8
Kauhea kankkunen (2009)
(The Hangover)
8
8
Apinoiden planeetan synty (2011)
(Rise of the Planet of the Apes)
8
8
Arvaa kuka tulee päivälliselle (1967)
(Guess Who's Coming to Dinner)
8
8
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
8
previous
1 ... 12 ... 86
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja