Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Simpson
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Simpson arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Delta-Jengi (1978)
(National Lampoon's Animal House)
9
Rautaristi (1977)
(Cross of Iron)
9
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
9
Kotkat kuuntelevat (1968)
(Where Eagles Dare)
9
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
9
Rocky (1976)
9
JFK - avoin tapaus (1991)
(JFK)
9
The Insider - sisäpiirissä (1999)
(The Insider)
9
Lahjomattomat (1987)
(The Untouchables)
9
Likainen tusina (1967)
(The Dirty Dozen)
9
Animatrix: Osiriksen viimeinen lento (2003)
(Final Flight of the Osiris)
9
Das Boot - sukellusvene U-96 (1981)
(Das Boot)
9
Rounders - ässä hihassa (1998)
(Rounders)
9
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
9
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
9
Isku Mogadishuun (2001)
(Black Hawk Down)
9
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
9
Kummisetä (1972)
(The Godfather)
9
Tappava ase 2 (1989)
(Lethal Weapon 2)
9
Donnie Darko (2001)
9
1
... 7 ...
102
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute