Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Simpson
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Simpson arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Armoton (1992)
(Unforgiven)
8
Vaaleanpunaisen pantterin poika (1993)
(Son of the Pink Panther)
8
Life (1999)
8
Sekopäät (1994)
(Airheads)
8
Vaaleanpunaisen pantterin kirous (1983)
(Curse of the Pink Panther)
8
Pitkä kuuma kesä (1999)
8
Väristyksiä (1990)
(Tremors)
8
Sademies (1988)
(Rain Man)
8
Hotelli Paradiso (1999)
(Guest House Paradiso)
8
On aika tappaa (1996)
(A Time to Kill)
8
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
8
Tulivuori (1997)
(Volcano)
8
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
8
Villihanhet (1978)
(The Wild Geese)
8
Hyvää huomenta, Vietnam (1987)
(Good Morning, Vietnam)
8
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
8
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
8
007 - Pallosalama (1965)
(Thunderball)
8
Secretary (2002)
8
Congo (1995)
8
1
... 21 ...
102
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute