Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Simpson
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Simpson arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tulimyrsky (1991)
(Backdraft)
8
Kuningasrotta (1965)
(King Rat)
8
Clerks - tiskirotat (1994)
(Clerks)
8
Wall Street - rahan ja vallan katu (1987)
(Wall Street)
8
RoboCop (1987)
8
The Believer - täynnä vihaa (2001)
(The Believer)
8
Turhuuksien rovio (1990)
(The Bonfire of the Vanities)
8
Turpiin vaan ja onnea (1976)
(I due superpiedi quasi piatti)
8
Voi veljet, missä lienet? (2000)
(O Brother, Where Art Thou?)
8
Kourallinen dollareita (1964)
(Per un pugno di dollari)
8
Vaaleanpunaisen pantterin jäljillä (1982)
(Trail of the Pink Panther)
8
Esa ja Vesa - auringonlaskun ratsastajat (1994)
8
K-19: The Widowmaker (2002)
8
Happy Gilmore - ammattilainen (1996)
(Happy Gilmore)
8
The Fan - pelko iskee (1996)
(The Fan)
8
Junakytät (1995)
(Money Train)
8
Déjà Vu (2006)
(Deja Vu)
8
Joe-sedän perilliset (1994)
(Greedy)
8
Butch ja Kid - auringonlaskun ratsastajat (1969)
(Butch Cassidy and the Sundance Kid)
8
Firma (1993)
(The Firm)
8
1
... 18 ...
102
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute