Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Simpson
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Simpson arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Erin Brockovich (2000)
8
Tappava ase 3 (1992)
(Lethal Weapon 3)
8
Syntynyt 4. heinäkuuta (1989)
(Born on the Fourth of July)
8
Pikaruokaa, nopeita naisia (2000)
(Fast Food, Fast Women)
8
Professori Uuno D.G. Turhapuro (1975)
8
V niin kuin verikosto (2005)
(V for Vendetta)
8
Punisher - tuomari (2004)
(The Punisher)
8
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
8
Perhosvaikutus (2004)
(The Butterfly Effect)
8
Satimessa (2001)
(In the Bedroom)
8
Kuudes aisti (1999)
(The Sixth Sense)
8
Cocktail (1988)
8
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
8
Oscar (1991)
8
Mallioppilas (1998)
(Apt Pupil)
8
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
8
Arvoisa herra (1992)
(The Distinguished Gentleman)
8
Great Raid - suuri pelastusoperaatio (2005)
(The Great Raid)
8
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
8
Animatrix: Toinen renessanssi osa I (2003)
(The Second Renaissance Part I)
8
1
... 16 ...
102
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute