Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Simpson
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Simpson arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Siivoton juttu (1997)
8
Johnny Mnemonic - kuoleman kuriiri (1995)
(Johnny Mnemonic)
8
Etusivu uusiks' (1974)
(The Front Page)
8
Jerry Lee Lewis - Great Balls of Fire! (1989)
(Great Balls of Fire!)
8
Romanovin kivet (1993)
8
Kyttäkaksikko (1989)
(K-9)
8
Piukat paikat (1959)
(Some Like It Hot)
8
Frances (1982)
8
Shallow Grave - murhaleikki (1994)
(Shallow Grave)
8
Perjantai 13. päivä (1980)
(Friday the 13th)
8
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
8
Avaruusboltsit (1987)
(Spaceballs)
8
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
8
Kummeli Stories (1995)
8
Punaisen Lokakuun metsästys (1990)
(The Hunt for Red October)
8
Yksinäinen asemapäällikkö (2003)
(The Station Agent)
8
Terapian tarpeessa (1999)
(Analyze This)
8
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
8
Suuri gangsterisota (1984)
(Once Upon a Time in America)
8
Tombstone (1993)
8
1
... 13 ...
102
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute