Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
P1ngutyyppi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Vaippahousut vauhdissa (1999)
(Baby Geniuses)
1
Esa ja Vesa - auringonlaskun ratsastajat (1994)
1
Jätä se! Älä tuhlaa aikaasi vääriin miehiin (2009)
(He's Just Not That Into You)
1
Taistelu Galliasta (2001)
(Vercingétorix)
1
Scooby-Doo ja salaperäinen saari (2002)
(Scooby-Doo)
1
Shark Attack 3: Megalodon (2002)
1
Evan - taivaanlahja (2007)
(Evan Almighty)
1
The Room (2003)
1
Unissakävelijät (1992)
(Sleepwalkers)
1
Marmaduke (2010)
1
Isäni on Turbomies! (1996)
(Jingle All the Way)
1
Plan 9 from Outer Space (1959)
"
Ykkönen vai kymppi? Ed Wood rikkoo arvosteluasteikon.
"
1
Twilight - Epäilys (2010)
(The Twilight Saga: Eclipse)
1
Junior (1994)
1
Replicant - tappajan kopio (2001)
(Replicant)
1
Valepukujen mestari (2002)
(The Master of Disguise)
1
Kohtalon kirja (2003)
1
Glitter (2001)
1
Gigli - rajua rakkautta (2003)
(Gigli)
1
Slash (2002)
1
1
... 89
90
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute