Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
P1ngutyyppi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tavarataivas (2013)
5
Eläintohtori (1998)
(Doctor Dolittle)
5
Pearl Harbor (2001)
5
Spy Kids (2001)
5
Pahat pojat (2003)
5
Taivaan tuolla puolen (1998)
(What Dreams May Come)
5
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
5
xXx (2002)
5
Vihollinen vuoteessani (1991)
(Sleeping with the Enemy)
5
Olkikoirat (1971)
(Straw Dogs)
5
Laskettu aika (2010)
(Due Date)
5
Hurja joukko (1969)
(The Wild Bunch)
5
Cosmopolis (2012)
5
Der Fuehrer's Face (1942)
5
Matkalla Perditioniin (2002)
(Road to Perdition)
5
Vaaleanpunaisen pantterin poika (1993)
(Son of the Pink Panther)
5
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
5
Scott Pilgrim vastaan maailma (2010)
(Scott Pilgrim vs. the World)
5
Tappavat arvosanat (1999)
(Teaching Mrs. Tingle)
5
Tuntematon uhka (1995)
(Outbreak)
5
1
... 70 ...
90
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute