Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
P1ngutyyppi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Kuollut mies ei palttoota kaipaa (1982)
(Dead Men Don't Wear Plaid)
6
Kuolemaantuomittu (1995)
(Dead Man Walking)
6
Viiltäjä (2001)
(From Hell)
6
Fun - verinen hupi (1994)
(Fun)
6
Jafarin paluu (1994)
(The Return of the Jafar)
6
Pahuuden kosketus (2001)
(Frailty)
6
Nosferatu - yön valtias (1979)
(Nosferatu: Phantom der Nacht)
6
Don Jon (2013)
6
Supervixens (1975)
6
Rabbit of Seville (1950)
6
Clueless (1995)
6
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
6
Valkohammas (1991)
(White Fang)
6
Beneath the Valley of the Ultra-Vixens (1979)
6
Henkien talo (1993)
(The House of the Spirits)
6
Infernal Affairs (2002)
(Mou gaan dou)
6
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
6
Sedän syntymäpäivä (1949)
(Donald's Happy Birthday)
6
Kahlekuningas (2002)
6
The Expendables (2010)
6
1
... 59 ...
90
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute