Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
P1ngutyyppi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
6
Piilaakson pioneerit (1999)
(Pirates of Silicon Valley)
6
Kylpylän rauhassa (1999)
(Xizao)
6
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
6
Eläintohtori 2 (2001)
(Dr. Dolittle 2)
6
Yksin Marsissa (2015)
(The Martian)
6
Argo (2012)
6
Leijapoika (2007)
(The Kite Runner)
6
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
6
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
6
Luuseri (2000)
(Loser)
6
Särkyneet syleilyt (2009)
(Los abrazos rotos)
6
Lorenzon öljy (1992)
(Lorenzo's Oil)
6
Titanic (1997)
6
Amerikan presidentti (1995)
(The American President)
6
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
6
Conan O'Brien Can't Stop (2011)
6
Jurassic Park (1993)
6
American History X (1998)
6
Kaukana taivaasta (2002)
(Far From Heaven)
6
1
... 53 ...
90
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute