Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
P1ngutyyppi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Julma maa (1973)
(Badlands)
9
Irreversible - syntiset (2002)
(Irréversible)
9
Pitkät jäähyväiset (1973)
(The Long Goodbye)
9
Hikinen iltapäivä (1975)
(Dog Day Afternoon)
9
Marttyyrit (2008)
(Martyrs)
9
München (2005)
(Munich)
9
Koyaanisqatsi (1982)
9
Brazil - tämän hetken tuolla puolen (1985)
(Brazil)
9
Johnny Guitar (1954)
9
Fargo (1996)
9
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
9
Kylä (2004)
(The Village)
9
Vincent (1982)
9
The Wolf of Wall Street (2013)
9
Sana (1955)
(Ordet)
9
Kuolemaantuomittu on karannut (1956)
(Un condamné à mort s'est échappé ou Le vent souffle où il veut)
9
Koirankynnen leikkaaja (2004)
9
Andalusialainen koira (1929)
(Un chien andalou)
9
Nykyaika (1936)
(Modern Times)
9
Dersu Uzala (1975)
9
1
... 4 ...
90
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute