Yläpalkki
Yläpalkki
P1ngutyyppi
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
7
SEKOpallo (1998)
(BASEketball)
7
Tyttö ja helmikorvakoru (2003)
(Girl with a Pearl Earring)
7
7
Pieni merenneito (1989)
(The Little Mermaid)
7
7
Psyko II (1983)
(Psycho II)
7
7
7
Panssarilaiva Potemkin (1925)
(Bronenosets Potyomkin)
7
Satimessa (2001)
(In the Bedroom)
7
7
7
7
7
Kummisetä III (1990)
(The Godfather: Part III)
7
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
7
Monty Python: Elämän tarkoitus (1983)
(Monty Python's The Meaning of Life)
7
Perintö (1976)
(Family Plot)
7
7
previous
1 ... 36 ... 90
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja