Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
P1ngutyyppi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Likainen Harry (1971)
(Dirty Harry)
7
Rautanaamio (1998)
(The Man in the Iron Mask)
7
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
7
Kolme muskettisoturia (1993)
(The Three Musketeers)
7
Tuntematon sotilas (1955)
7
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
7
The Patriot (2000)
7
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
7
The Doors (1991)
7
State and Main - tienristeyksessä (2000)
(State and Main)
7
Man on the Moon (1999)
7
Purppuravirrat (2000)
(Les rivières pourpres)
7
Blood for Dracula (1974)
(Dracula cerca sangue di vergine... e morì di sete!!!)
7
Tiikerin oma elokuva (2000)
(The Tigger Movie)
7
Aladdin (1992)
7
Rosemaryn painajainen (1968)
(Rosemary's Baby)
7
Maltan haukka (1941)
(The Maltese Falcon)
7
Shrek 2 (2004)
7
Punainen lohikäärme (2002)
(Red Dragon)
7
Birthday Girl - unohtumaton yllätys (2001)
(Birthday Girl)
7
1
... 34 ...
90
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute