Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
P1ngutyyppi
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän P1ngutyyppi arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Keskustelu (1974)
(The Conversation)
8
The Imaginarium of Dr. Parnassus (2009)
(The Imaginarium of Doctor Parnassus)
8
A Serious Man (2009)
8
Casino (1995)
8
Metropolis (2001)
(Metoroporisu)
8
Kuu (2009)
(Moon)
8
Arizona Baby (1987)
(Raising Arizona)
8
Blow Up - erään suudelman jälkeen (1966)
(Blowup)
8
Puolipilvistä (2009)
(Partly Cloudy)
8
Once (2007)
8
Interstellar (2014)
8
Riemuloma Rivieralla (1953)
(Les vacances de Monsieur Hulot)
8
Pojan huone (2001)
(La stanza del figlio)
8
Nalle Puh (1977)
(The Many Adventures of Winnie the Pooh)
8
Encounters at the End of the World (2008)
8
Django Unchained (2012)
8
Joutilaat (2001)
8
Metropolis (1927)
8
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
8
Shallow Grave - murhaleikki (1994)
(Shallow Grave)
8
1
... 27 ...
90
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute