Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Taru sormusten herrasta: Kaksi tornia (2002)
(The Lord of the Rings: The Two Towers)
8
Häjyt (1999)
8
Ford Fairlane - rokkidekkari (1990)
(The Adventures of Ford Fairlane)
"
Kata Kärkkäinen rules!! Kukas muuten osaa kertoa missä kohtauksessa ko. neito leffassa näkyy?
"
8
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
8
Dark City (1998)
8
Joulubileet (1996)
8
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
"
Piinava leffa.. Mutta nyt piinaa, että mitä siinä lopussa sanottiin suomeksi?
"
8
Kellariväkeä (1991)
(The People Under the Stairs)
"
Piristävä kauhukomedia!
"
8
Ring (2002)
(The Ring)
"
Pitkästä aikaa oikeesti jännä leffa.
"
8
Deuce Bigalow: Kymmenen dollarin gigolo (1999)
(Deuce Bigalow: Male Gigolo)
8
Howard Sternin intiimit osat (1997)
(Howard Stern's Private Parts)
8
Juokse Lola! (1998)
(Lola rennt)
8
Wet Hot American Summer (2001)
8
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
8
Indiana Jones ja tuomion temppeli (1984)
(Indiana Jones and the Temple of Doom)
8
Naisen tuoksu (1992)
(Scent of a Woman)
8
K-PAX (2001)
8
Indiana Jones ja viimeinen ristiretki (1989)
(Indiana Jones and the Last Crusade)
8
Sademies (1988)
(Rain Man)
8
Mafiaveljet (1990)
(Goodfellas)
8
1
... 7 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute