Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
4
Hook - Kapteeni Koukku (1991)
(Hook)
4
Blues Brothers 2000 (1998)
4
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
4
Taxi (1998)
4
S.W.A.T. - valiojoukko (2003)
(S.W.A.T.)
4
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
4
Poliisiopisto 5 - tehtävä Miami Beach (1988)
(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach)
4
Pi - usko kaaokseen (1998)
(Pi)
4
Yksin kotona 2 - eksynyt New Yorkissa (1992)
(Home Alone 2: Lost in New York)
4
Anakonda (1997)
(Anaconda)
4
Shriek If You Know What I Did Last Friday the Thirteenth (2000)
4
Duct Tape Forever (2002)
4
Scream 2 (1997)
4
Desperado (1995)
4
Lara Croft Tomb Raider: Elämän lähde (2003)
(Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life)
4
Riskirajoilla (1999)
(Pushing Tin)
4
Shanghai Noon (2000)
"
Helppoa, halpaa ja yksinkertaista.
"
4
Zardoz (1974)
4
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
4
1
... 28 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute