Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993)
5
Panic Room (2002)
5
Daylight - paniikki tunnelissa (1996)
(Daylight)
5
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
5
Poliisiopisto 3 - jatkokoulutuksessa (1986)
(Police Academy 3: Back in Training)
5
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
5
Erin Brockovich (2000)
5
Scream (1996)
5
Dogma (1999)
5
Sinulle on postia (1998)
(You've Got Mail)
5
One Hour Photo (2002)
5
Minun Afrikkani (1985)
(Out of Africa)
5
Dungeons & Dragons (2000)
5
Murhaajan merkki (2002)
(City by the Sea)
5
Titanic (1997)
5
Final Destination - viimeinen määränpää (2000)
(Final Destination)
5
Scary Movie 2 (2001)
5
Rocky V (1990)
5
Not Another Teen Movie (2001)
5
The Big Lebowski (1998)
"
Booring..
"
5
1
... 26 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute