Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
balt
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän balt arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Happy Gilmore - ammattilainen (1996)
(Happy Gilmore)
7
Aikakone (2002)
(The Time Machine)
7
Guru (2002)
(The Guru)
7
Armageddon (1998)
7
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
7
Joki (2001)
7
Jeanne d'Arc (1999)
(Joan of Arc)
7
Kaappaus merellä (1992)
(Under Siege)
7
Salasana: Swordfish (2001)
(Swordfish)
7
Spinal Tap - Hei me rokataan! (1984)
(This Is Spinal Tap)
7
Teini-ikäiset mutantti-ninja kilpikonnat (1990)
(Teenage Mutant Ninja Turtles)
7
Jack (1996)
7
Kummeli Kultakuume (1997)
7
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
7
Päätön ratsumies (1999)
(Sleepy Hollow)
7
Äitipuoli avaruudesta (1988)
(My Stepmother Is an Alien)
7
The Italian Job (2003)
7
Operaatio Donnie Brasco (1997)
(Donnie Brasco)
7
Taru sormusten herrasta: Kuninkaan paluu (2003)
(The Lord of the Rings: The Return of the King)
7
Viimeinen samurai (2003)
(The Last Samurai)
"
Loppukohtauksesta tuli mieleen Gladiaattori: "Kuka auttaa minua kantamaan hänen ruumiinsa?".
"
7
1
... 15 ...
30
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute