Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Gleb
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Gleb arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Linnut (1963)
(The Birds)
6
Miehen työ (2007)
6
Grindhouse: Death Proof (2007)
(Death Proof)
6
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
6
Monsuunihäät (2001)
(Monsoon Wedding)
6
Appaloosa (2008)
6
Uima-allas (2003)
(Swimming Pool)
6
Pleasantville - onnellisten kaupunki (1998)
(Pleasantville)
6
Big Trouble (2002)
6
Storytelling (2001)
6
Before the Devil Knows You're Dead (2007)
6
Aseeton rakkaus (2003)
(Schussangst)
6
Watchmen (2009)
6
Insomnia (2002)
6
The Mexican (2001)
6
Antz - muurahaizet (1998)
(Antz)
6
Viimeiseen hengenvetoon (1960)
(À bout de souffle)
6
Cloverfield (2008)
6
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
6
Kuu on vaarallinen (1962)
6
1
... 40 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute