Yläpalkki
Yläpalkki
Gleb
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Gleb arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
9
Leon (1994)
(Léon)
9
9
9
Miehuuskoe (1967)
(The Graduate)
9
Perfect Blue (1998)
(Pâfekuto burû)
9
9
Auringonlaskun katu (1950)
(Sunset Boulevard)
9
9
9
Menneisyyden ote (2003)
(Mystic River)
9
Perikato (2004)
(Der Untergang)
9
Kolme väriä: Sininen (1993)
(Trois couleurs: Bleu)
9
Lars ja se ainoa oikea (2007)
(Lars and the Real Girl)
9
9
Master and Commander: Maailman laidalla (2003)
(Master and Commander: The Far Side of the World)
9
9
Wallace & Gromit: Kanin kirous (2005)
(Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit)
9
Suuri pakoretki (1963)
(The Great Escape)
9
9
previous
1 ... 4 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja