Yläpalkki
Yläpalkki
Gleb
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Gleb arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
6
Pyhimyksiä ja sotilaita (2003)
(Saints and Soldiers)
6
Tabu (1999)
(Gohatto)
6
6
6
6
6
6
Neuvottelija (1998)
(The Negotiator)
6
6
Valkoinen zombi (1932)
(White Zombie)
6
Hyökkäys poliisiasemalle (1976)
(Assault on Precinct 13)
6
The Protector (2005)
(Tom yum goong)
6
Valtikka (2001)
(The Score)
6
6
Mies ja alaston ase 33 1/3 - viimeinen solvaus (1994)
(Naked Gun 33 1/3: The Final Insult)
6
6
Kunniavelka (2000)
(Rules of Engagement)
6
6
Firma (1993)
(The Firm)
6
previous
1 ... 37 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja