Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Gleb
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Gleb arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
One Hour Photo (2002)
7
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
7
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
7
Avaa silmäsi (1997)
(Abre los ojos)
7
The Killer (1989)
(Die xue shuang xiong)
7
Pieni suuri mies (1970)
(Little Big Man)
7
Mystery, Alaska (1999)
7
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
7
Alaston satama (1954)
(On the Waterfront)
7
Magnum .44 (1973)
(Magnum Force)
7
Metropolis (1927)
7
Shanghai Noon (2000)
7
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
7
8 Mile (2002)
7
Man on the Moon (1999)
7
Mustat donkkaa tykimmin (1992)
(White Men Can't Jump)
7
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
7
Road Trip (2000)
7
Lolita (1962)
7
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
7
1
... 23 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute