Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Gleb
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Gleb arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
About Schmidt (2002)
7
Syntyneet tappajiksi (1994)
(Natural Born Killers)
7
Nousukausi (2002)
7
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
7
Ghost World (2001)
7
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
7
007 - Hänen majesteettinsa salaisessa palvelussa (1969)
(On Her Majesty's Secret Service)
7
Kanuunankuularalli (1981)
(The Cannonball Run)
7
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
7
Pimeän uhka (2000)
(Pitch Black)
7
Konttorirotat (1999)
(Office Space)
7
X-Men (2000)
7
Häjyt (1999)
7
Hannibal (2001)
7
Muumio (1999)
(The Mummy)
7
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
7
Jackass -elokuva (2002)
(Jackass: The Movie)
7
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
7
Audition (2000)
(Ôdishon)
7
Koukkusormi (1999)
(Bowfinger)
7
1
... 19 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute